Firma przeprowadzkowa z Wrocławia

Firma przeprowadzkowa z Wrocławia – w przypadku przeprowadzki dowolnego typu (biura, mieszkania, domu) klienci muszą przewieźć meble. Ale najpierw trzeba je zdemontować, bo nie da się wyjąć z domu całej garderoby czy wygodnej miękkiej sofy. Firma posiada własny tabor, dzięki czemu bez problemu można przewozić meble wszystkich rozmiarów i wag. Świadczy również usługi spedycyjne innych przedmiotów (sprzęt biurowy, lodówki, pralki i inne duże AGD).

Profesjonalny demontaż, pakowanie i montaż mebli oraz staranny transport zapewniają bezpieczeństwo i satysfakcję klienta. Czy meble można przewozić tylko na terenie Wrocławia? Oczywiście nie, usługi firmy przeprowadzkowej obejmują całą Polskę i kraje UE.

Zalety współpracy z wrocławską firmą przeprowadzkową w zakresie transportu mebli

Firmy przeniesione z wrocławskich organizacji oferują korzystne warunki współpracy dla klientów prywatnych i prawnych. Wykonuje każde złożone polecenie. Dba o wszystkie etapy, ponieważ koncentruje się na zintegrowanym podejściu. Świadczymy usługi powiązane (demontaż, montaż, przenoszenie mebli, ubezpieczenie itp.). Odpowiedzialność za bezpieczeństwo przewożonego mienia jest określona w umowie, a także wcześniej wyliczone koszty.

Koszty przeprowadzki i wysyłki mebli zawierają cenę, z uwzględnieniem następujących czynników:

 • Liczba samochodów potrzebnych do sprawnego poruszania się.
 • Odległość między skrajnymi punktami trasy.
 • Skład zespołu ładującego.
 • Czas transportu.
 • Konieczność wykonania usług dodatkowych – demontaż, pakowanie, składanie, ustawianie mebli w pozycji wskazanej przez klienta, olinowanie.
 • Ilość i właściwości użytych materiałów opakowaniowych.
 • Obecność wind towarowych itp.

Ceny wstępne znajdują się w cenniku, który można pobrać ze strony internetowej. W celu obliczenia dokładnego kosztu prosimy o kontakt z firmą przeprowadzkową we Wrocławiu. Eksperci doradzą i odpowiedzą na pytania.

Jakie towary wysyłają firmy przeprowadzkowe z Wrocławia?

W firmie przeprowadzkowej we Wrocławiu możesz zlecić przewóz wszelkiego rodzaju towarów: kruchych przedmiotów, luster, ciężkich elementów wyposażenia wnętrz, komód, stołów, obrazów, pudełek itp. Ładowacze rozumieją wyzwania stojące przed każdym pianinem lub transportem fortepianu. Jest to cenny przedmiot, którego nie można rozmontować i ponownie złożyć w innym miejscu. Proces transportu wymaga użycia specjalnych wózków i pasów. Transport fortepianu wymaga skrupulatnej pracy dobrze wyszkolonego personelu. Dlatego bezpiecznie powierzyć im transport tego instrumentu. Często jest to nie tylko instrument muzyczny, ale pamiątka lub antyk. Najmniejszy błąd może trwale pozbawić instrument jego szlachetnego brzmienia. Ta trudna praca jest powierzona kierowcom, którzy przeszli specjalne szkolenie w zakresie transportu towarów kruchych i kruchych. Pianina przewozi się w specjalnie wyposażonych pojazdach: windach i gumach.

Demontaż i transport mebli przy przeprowadzce do Wrocławia

Ostateczny koszt usług obejmuje kombinację kilku niuansów:

 • rodzaj mebli.
 • liczba składników.
 • typ mocowania.
 • obecność delikatnych części.
 • obecność ozdób, powierzchni szklanych i ceramicznych.
 • złożoność i czas trwania pracy.
Firma przeprowadzkowa z Wrocławia
Firma przeprowadzkowa z Wrocławia

Przy kalkulacji kosztów z/do Wrocławia uwzględnia się wielkość ładunku oraz odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Często po montażu klient prosi o pozostawienie mebla na miejscu. Takie dodatkowe usługi są rozliczane i opłacane oddzielnie. Meble przewożone są samochodami ciężarowymi o odpowiedniej ładowności. Ładowacze działają kompleksowo: przygotowują meble i przedmioty do transportu, ładują i umieszczają na przyczepie. Wykorzystują pasy mocujące do mocowania mebli i sprzętu, aby chronić je przed uszkodzeniem podczas transportu.

Usługi przeprowadzkowe we Wrocławiu obejmują pracę fachowców, którzy posiadają niezbędne narzędzia i sprzęt. Pracownicy firmy posiadają duże doświadczenie i rozumieją specyfikę obchodzenia się z meblami o różnych wzorach. Przechowują nowe i używane przedmioty w bezpiecznym miejscu, ponieważ mają idealne partnerstwo. Podczas przeprowadzki wszystkie meble i wyposażenie objęte są ubezpieczeniem OC, co jest niezwykle ważne w przypadku zagubienia lub uszkodzenia przedmiotów.

Tania wysyłka i przeprowadzka – Wrocław

Atrakcyjne ceny na usługi transportowe, niezawodne pojazdy i doświadczonych ładowaczy. Szeroka gama materiałów opakowaniowych. Dokładnie przestrzegaj terminów i kontroli na wszystkich etapach. Klienci Wrocławskiej Firmy Przeprowadzkowej mają możliwość obniżenia kosztów poprzez powierzenie ekspertom wykonania wszystkich etapów tego żmudnego procesu. Firma posiada dużą flotę, która pozwala na ustalanie atrakcyjnych stawek za wysyłkę. Doświadczeni ładowacze profesjonalnie wykonują wszystkie niezbędne operacje załadunku i rozładunku. Zorganizowanie niedrogiego przeprowadzki to ogromna odpowiedzialność i zniechęcające zadanie ze względu na takie czynniki, jak zatłoczenie dróg, koszty ogólne i nieprzewidziane przeszkody.

Kalkulowana indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem następujących czynników:

 • Wielkość zespołu ładującego.
 • Zakres świadczonych usług (demontaż sprzętu, montaż i demontaż mebli, pakowanie, załadunek i rozładunek, układanie mebli, usuwanie pozostałości po opakowaniach).
 • Objętość i rodzaj materiału opakowaniowego.
 • Firma dysponuje specjalistycznymi pojazdami na uwięzi, z dużą starannością obsługuje biurka, zabytkowe kredensy, pianina itp.